TR | EN

ÇELİK YAYLI KAPLİN

Falk Steelflex Çelik Yaylı Kaplin

Uzun Ömür

Yüksek sertlikte çelikten imal edilen yayları, büyük yüklere ve zorlanmalara karşı dahi üstün mukavemeti sayesinde Falk Steelflex çelik yaylı kaplin ler uzun ömüre sahiptir. Bu üretim teknolojisi ve malzeme kalitesi en küçük modelinden en büyük modeline kadar ortak özellik olduğundan her türlü uygulamanız için Falk Steelflex çelik yaylı kaplinleri siz kullanıcılarına sık değişim gerektirmeden uzun süre hizmet edecektir.

Uzun Bakım Periyotları

Falk LTG Gres yağı ile kullandığınızda bakımını unutacağınız bir kapline sahip olacaksınız. Üstün yapısı ve kalitesinin yanında uzun çalışma ömrü özelliğini pekiştiren özel gres yağı sayesinde zahmetsizce 5 yıl boyunca garanti kapsamı altında kullanabileceğiniz FALK Steelflex çelik yaylı kaplinleri uygulamanız için en doğru seçim olacaktır.

Çabuk, kolay montaj ve yerinde parça değişim imkanı

Yay parçası Falk Steelflex kaplinlerin ana parçasıdır ve göbek dişlerinin üzerine kolayca oturabilen yapıya sahiptir. Çok kısa sürede montajı ve demontajı mümkün olan parça sayesinde sisteminizi uzun süre bekletmeden tekrar devreye almanız size büyük avantajlar sağlayacaktır.

Eksen kaçıklıklarına karşı ekipmanın korunması

Eşsiz yapısı ve kalitesi sayesinde mevcut olabilecek eksenel kaçıklığı tolerans değerleri çerçevesinde önemsiz kılar ve bu sayede ekipmanınızın ömrünü uzatarak oluşabilecek radyal veya eksenel yüklere karşı tahrik sisteminizi korumaktadır.

Şok- ve titreşimli yüklere karşı ekipmanın korunması

Diş yapısı ve yay formu birbirini kolayca kavrayan ve mükemmel uyum içerisinde çalışan parçalar sayesinde FALK Steelflex kaplinler dengesiz ve titreşimli yükler altında çalışan sistemlerde dahi ekipmanınızı koruyacaktır. Yayları arasına konulan yük taşıyıcı parçalar sayesinde ani ve titreşimli yüklere karşı koruma sağlar.