Hakkımızda

YÜKSEK KALİTELİ ÇÖZÜMLER

Dal Elektrik

Yaklaşık 40 Yıldır Çimento, Enerji, Makine İmalatı ve Elektrik Motorları Sektörlerinde anahtar teslim hizmet sunan ve dünya genelinde referansları bulunan DAL Holding firması bünyesinde çeşitli sektörlerdeki elektrik motorları tedarik ve servis hizmetini sağlamak amacıyla 1984 yılında kurulmuştur.
DAL Elektrik , Endüstri ve diğer pek çok sektörün elektrik motoru, kaplin, redüktör,hız kontrol cihazı, yumuşak yol vericiler, fren& kavrama sistemleri ihtiyaçlarına yönelik olarak, ürün çeşitliliği, stoklu kısa teslim süreleri gibi sağlamış olduğu avantajlarla; satış ve satış sonrası tüm süreçlerde alanında yetkin, tecrübeli personel kadrosuyla hizmet
vermektedir.

Dal Elektrik A.Ş. uluslararası piyasalarda bilinen WEG, Rexnord markalarının Türkiye temsilcisi, degdrive markasının sahibidir. Firmamız dünya genelinde bilinen Elektrik Motorları, Kaplin, Redüktör, Sürücü ve Fren & Kavrama gibi ürün gruplarında 40 yıldır tedarik ve servis hizmeti sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini en ekonomik, en kullanışlı ve en tatmin edici ürün ve hizmetle karşılamaktayız.

Misyonumuz

Elektrik Motoru, Güç Aktarma Organları, Fren ve Kavrama Sistemleri, Frekans Değiştiriciler vb. ürünlerin kullanıldığı tüm sektörlerde en yüksek müşteri tatmini için kendisine ölçülebilir hedefler koyup, bunları teknolojiden en üst seviyede faydalanarak sürekli geliştirip müşterilerine fayda sağlayan insani değerlere önem veren bir şirkettir.

Stratejimiz

Hedefleri belli olan, daha dinamik ve verimli, sürdürülebilir karlılıkta olan, çalışmak için yüksek talep görebilecek bir firma haline gelebilmeyi sağlamak üzerine belirlenmiştir. Bunu sağlayabilmek için verimlilik, müşteri odaklılık ve yaratıcılık konularında mümkün olabilecek her türlü teknolojik yatırımı ve çalışan eğitimini destekliyoruz.

Kurum Kültürümüz

Firmamızın kurucuları veya liderlerinin müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarken edindikleri tecrübeler sonunda oluşturdukları davranış tarzı veya uygulamalar kurum kültürümüzü oluşturmaktadır. İnancımız kurum kültürüne tüm ekip olarak beklenen düzeyde uyarak başarılı olacağımızdır.

Bizden
Teklif Alın

Memnuniyet garantisiyle sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz!

PROFESYONEL EKİBİMİZ
VERİMLİLİK İÇİN ÇALIŞIYOR.